SLUŽBY v SR

Jste Čech nebo Moravák a žijete na Slovensku? Potřebujete trvalý pobyt případně slovenské státní občanství? Zdědili jste nemovitost v Slovenské republice a potřebujete ji se ziskem prodat? Máte dlužníka se sídlem nebo pobytem v Slovenské republice?

Pokud jste na některou z těchto otázek odpověděli kladně, vyřešíme Vaše problémy za Vás. Pomůžeme se získáním trvalého pobytu příp. státního občanství, při  podání daňového přiznání na Slovensku, zajistíme inzerci i prodej nemovitosti na slovenskudle Vašich pokynů, také zajistíme soudní i mimosoudní vymáhání pohledávek. 

Vyřídíme všechny náležitosti potřebné pro založení společnosti za Vás bez nutnosti cestovat na Slovensko. Zajistíme vydání živnostenských listů, zaregistrování společnosti do Obchodního rejstříku SR a vybavíme registraci společnosti u Daňového úřadu k placení dani z příjmu.

Uvedené služby poskytujeme i v opačném garde tzn pro občany Slovenské republiky se vztahem k České republice. Zajistíme prodej nemovitosti, vymáhání pohledávek, přípravu podkladů pro založení společnosti včetně zajištění notářských i advokátních služeb.

 

Něco málo o Slovensku:

1. Při Liptovském Mikuláši najdete takzvanou Tatranskou madonu. Jde o největší mozaiku z mincí na světě, která sestává ze 115 tisíc kousků

2. Sad Janka Kráľa v Bratislavě je nejstarším veřejným parkem v Evropě.

3. Na Lomnickém štítu ve výšce 2634 metrů naleznete nejvýše položenou zahradu v Evropě.

4. Státní mincovna v Kremnici je nejdéle pracující výrobní podnik na Slovensku.

5. Bratislava a Vídeň jsou nejblíže sousedící hlavní města v Evropě. Dělí je jen 60 kilometrů.

6. Slovensko je překvapivě hned po Rakousku druhou nejlesnatější krajinou ve střední Evropě. Lesy zabírají téměř 40% území.

7. Slovensko se nazývá i krajinou hradů. Najdete je tam více než 300.

8. Také na Slovensku máme takzvaný Slovenská čínská zeď. Dlouhá je asi 60 kilometrů a táhne se od vrchu Sitno až k řece Ipeľ.

9. I známé hollywoodské hvězdy mají předky ze Slovenska. Například je to Angelina Jolie, Paul Newman či John Malkovich.